Komerční služby

Firmám i jednotlivcům nabízíme

Koráb Pohádek Eduarda Basse

Knižní vydání příběhů připravila absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity Hedvika Landová

Bohatě ilustrovaná kniha představuje spisovatele Eduarda Basse jako talentovaného vypravěče krátkých pohádkových příběhů. Přináší vůbec první kompletní vydání souboru 43 pohádek z celého světa, které Bass převyprávěl podle německých vzorů. Část textů stačil za svého života publikovat časopisecky, některé později vyšly v knižních výborech, dvacítka pohádek však zůstala netknuta v autorově literární pozůstalosti. Knižní vydání příběhů v úplnosti a podle edičních zásad připravila absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity Hedvika Landová. Výsledkem je kvalitně zpracovaná kniha, která okouzlí děti i dospělé čtenáře.

Více informací